نحوه ورود و ثبت نام سامانه میخک

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

برای ورود به سامانه میخک ابتدا باید وارد صفحه اصلی این سایت که لینک آن در مقاله قرار داده شده است  مراجعه و اقدام به ایجاد حساب کاربری جهت استفاده از خدمات ارائه شده در این سامانه کرد . اما برای ثبت نام در این سامانه نیاز به گذراندن مراحلی می باشد که عبارتند از :

 ورود به صفحه اصلی سامانه میخک و انتخاب گزینه ” ورود به سامانه ” مطابق با تصویر زیر و وارد کردن اطلاعات کد ملی آدرس پست الکترونیکی خود :

 

 

 پس از وارد کردن اطلاعات یک رمز عبور یکبار مصرف برای ایمیل شما ارسال می گردد که باید آن را در محل مشخص خود وارد کنید که پس از آن وارد صفحه ثبت نام می شوید و در اولین مرحله باید اطلاعات هویتی خود را وارد کنید . مانند تصویر زیر :

 

  در مرحله باید اطلاعات مربوط به محل سکونت مانند آدرس ، کد پستی و … را در کادر های مربوطه وارد کرده و بر روی دکمه ثبت کلیک شود . مطابق تصویر زیر :

 

 پس از آن و در مرحله بعد لازم است تا اطلاعات مربوط به اقامت فرد وارد و ثبت شوند. مانند تصویر زیر :

 

 در مرحله بعد لازم به ارائه اطلاعات ارتباطی مانند شماره تماس ، ایمیل و …. می باشد . به شکلی که در تصویر زیر می بینید :

 پس از ثبت دقیق و موفقیت آمیز تمامی اطلاعات ذکر شده بر روی دکمه ثبت نهایی کلیک کرده که در این حالت پیش نمایشی از اطلاعات وارد شده نشان داده می شود ، در صورت مورد تایید بودن این اطلاعات دکمه تایید را فشار داده تا ثبت نهایی صورت گرفته و حساب کاربری شخص در سامانه میخک فعال گردد .

 

پس از تکمیل فرایند ثبت نام برای دریافت خدمات کنسولی مختلف تنها کافی است تا به حساب کاربری خود مراجعه و روی قسمت مربوط به درخواست مورد نظر کلیک شود ، با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در صفحه مورد نظر درخواست شخص ثبت و فرم مربوط به ثبت درخواست به وی ارائه می گردد .

در نهایت فرد متقاضی ملزم است تا با در دست داشتن فرم مربوطه و همچنین اصل مدارک ارائه شده به نمایندگی سامانه میخک به صورت حضوری مراجعه و گواهی مورد نظر را دریافت کند .

برای ورود به صفحه اصلی سامانه میخک کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *